VNH2SP30 Arduino Motor Sürücü Devresi-30A
1.150,00 TL + KDV
Stok Kodu
EFGJQ359
* 142,72 TL den başlayan taksitlerle!!
VNH2P30 ile daha yüksek voltajlı ve akım çeken motorları Arduino, mikroişlemci ve geliştirme kartlarıyla projelerinizde kullanabileceksiniz. Üzerinde bulunan PWR ve motor çıkışı 5mm vidalı klemensler (ürüne dahil değildir) bağlantı sağlanmaktadır.
Özellikleri:
  • Maksimum Giriş Voltaj: 41V
  • Maksimum Çıkış Akım: 30A
  • Akım hassasiyeti Arduino analog pinlerine uygundur
  • Maksimum PWM Frekansı: 20kHz