URB2412LD-30WR3 DC-DC 30W 9-36V Giriş / 12V Çıkış Voltaj Dönüştürücü
1.012,00 TL + KDV
Stok Kodu
EY6LKZW9ZJ
* 125,59 TL den başlayan taksitlerle!!
Aktarım verimliliği %91'dir. Kısa devre koruması bulunmaktadır. Geniş besleme voltajı aralığı (4:1).
Uzun ömürlü tasarıma sahiptir. Boştayken çok düşük güç tüketimi (0.036W)
Teknik Özellikler
Giriş Voltajı: 9 - 36VDC
Maksimum Giriş Akımı: ≤2.5 A
Çıkış Voltajı: 12VDC
Önerilen Çıkış Akımı: 2500 mA
Çıkış Gücü: 30W
İzolasyon Voltajı: 1500V
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -40° ~ +85°C
Paket Tipi: 6-DIP
Boyut: 50.8 X 25.4 X 11.8mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
URB2412LD-30WR3 DC-DC 30W 9-36V Giriş / 12V Çıkış Voltaj Dönüştürücü URB2412LD-30WR3 DC-DC 30W 9-36V Giriş / 12V Çıkış Voltaj Dönüştürücü en uygun fiyatlar ile Robotzade.com'da.| Hızlı kargo, güvenli ödeme ve taksit seçenekleriyle hemen satın al! EY6LKZW9ZJ