URA4812YMD-10WR3 DC-DC 10W 18-75V Giriş / 12V Çıkış Voltaj Dönüştürücü
690,00 TL + KDV
Stok Kodu
K22156GL58
* 85,63 TL den başlayan taksitlerle!!
Aktarım verimliliği %91'dir. Kısa devre koruması bulunmaktadır. Geniş besleme voltajı aralığı (4:1).
Uzun ömürlü tasarıma sahiptir. Boştayken çok düşük güç tüketimi (0.036W)
Teknik Özellikler
Giriş Voltajı: 18 - 75VDC
Maksimum Giriş Akımı: ≤0.4
Çıkış Voltajı: 12VDC
Önerilen Çıkış Akımı: 416 mA
Çıkış Gücü: 10W
İzolasyon Voltajı: 1500V
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -40° ~ +85°C
Paket Tipi: SIP
Boyut: 25.4mm x 25.4mm x 11.7mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
URA4812YMD-10WR3 DC-DC 10W 18-75V Giriş / 12V Çıkış Voltaj Dönüştürücü URA4812YMD-10WR3 DC-DC 10W 18-75V Giriş / 12V Çıkış Voltaj Dönüştürücü en uygun fiyatlar ile Robotzade.com'da.| Hızlı kargo, güvenli ödeme ve taksit seçenekleriyle hemen satın al! K22156GL58