SSR-100DA Solid State Röle 100A
372,60 TL + KDV
Stok Kodu
DJNT2459
* 46,24 TL den başlayan taksitlerle!!
Özellikler:
Model: SSR-100 DA
Kontrol Modu: DC-AC
Yük Gerilimi: 24-380VAC
Yük Akımı: 100A
Kontrol Gerilimi: 3-32VDC
Çalışma Göstergesi: LED
Kapama Voltajı:  <3.5 VDC
Tetikleme Akımı:  Max. 12.0 mA
Kontrol Methodu: Zero cross switching
Sızıntı Akımı: Max. 5 mA
Tepki Süresi:  Max. 8.3 ms ( 60 Hz)
Giriş Voltaj Bağışıklığı: 2 KV (EN61000-4-4)
İzolasyon Gücü: 4 KVrms (EN60950/VDE0805)
Yalıtım Gücü: 100MΩ / 500VDC (EN60950/VDE0805)
Kaplama Malzemesi: ABS (UL:94V0)
Ortam Şartları: -40°C ~ +80°C;35~85%RH
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
SSR-100DA Solid State Röle 100A SSR-100DA Solid State Röle 100A en uygun fiyatlar ile Robotzade.com'da.| Hızlı kargo, güvenli ödeme ve taksit seçenekleriyle hemen satın al! DJNT2459 SSR-100DA Solid State Röle 100A