HLK-PM12L AC 220V - DC 12V 3W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü
184,00 TL + KDV
Stok Kodu
7518JV69SK
* 22,83 TL den başlayan taksitlerle!!
Hi-Link Ac-Dc açık tip voltaj dönüştürücü, 220VAC olan şebeke giriş gerilimini dc voltaja çevirmek amacıyla kullanılan bir voltaj dönüştürücüdür. AC olan giriş voltajını dönüştürmek, düşürmek istediğimiz durumlarda bu tarz gerilim dönüştürücüler kullanılmaktadır.
Kısa devre koruması bulunmaktadır. Uzun ömürlü tasarıma sahiptir MTBF≥ 100,000H.
Teknik Özellikler
Giriş Voltajı: 90 - 265VAC
Çıkış Akımı: 0.25 A
Çıkış Voltajı: 12 VDC
Çıkış Gücü: 3W
İzolasyon Voltajı: 3000V
Kısa Devre Koruması
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -25° ~ +60°C
Boyut: 34 X 20 X 15mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HLK-PM12L AC 220V - DC 12V 3W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü HLK-PM12L AC 220V - DC 12V 3W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü en uygun fiyatlar ile Robotzade.com'da.| Hızlı kargo, güvenli ödeme ve taksit seçenekleriyle hemen satın al! 7518JV69SK