HLK-5M12L AC 220V - DC 12V 5W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü
161,00 TL + KDV
Stok Kodu
TMBXE8WNA3
* 19,98 TL den başlayan taksitlerle!!
Hi-Link Ac-Dc açık tip voltaj dönüştürücü, 220VAC olan şebeke giriş gerilimini dc voltaja çevirmek amacıyla kullanılan bir voltaj dönüştürücüdür. AC olan giriş voltajını dönüştürmek, düşürmek istediğimiz durumlarda bu tarz gerilim dönüştürücüler kullanılmaktadır.
Kısa devre koruması bulunmaktadır. Uzun ömürlü tasarıma sahiptir MTBF≥ 100,000H.
Teknik Özellikler
Giriş Voltajı: 100 - 240 VAC
Çıkış Akımı: 0.41 A
Çıkış Voltajı: 12 VDC
Çıkış Gücü: 5W
İzolasyon Voltajı: 3000V
Kısa Devre Koruması
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -25° ~ +60°C
Boyut: 36 X 21 X 16mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HLK-5M12L AC 220V - DC 12V 5W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü HLK-5M12L AC 220V - DC 12V 5W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü en uygun fiyatlar ile Robotzade.com'da.| Hızlı kargo, güvenli ödeme ve taksit seçenekleriyle hemen satın al! TMBXE8WNA3