HLK-20M05L AC 220V - DC 5V 20W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü
%15
368,00 TL + KDV
312,80 TL + KDV
Stok Kodu
7M9HVP8KZM
İndirimli Fiyatı
441,60 TL
KDV Dahil İndirimli Fiyat
375,36 TL
* 38,82 TL den başlayan taksitlerle!!
Hi-Link Ac-Dc açık tip voltaj dönüştürücü, 220VAC olan şebeke giriş gerilimini dc voltaja çevirmek amacıyla kullanılan bir voltaj dönüştürücüdür. AC olan giriş voltajını dönüştürmek, düşürmek istediğimiz durumlarda bu tarz gerilim dönüştürücüler kullanılmaktadır.
Kısa devre koruması bulunmaktadır. Uzun ömürlü tasarıma sahiptir MTBF≥ 100,000H.
Teknik Özellikler
Giriş Voltajı: 90 - 265 VAC
Çıkış Akımı: 4 A
Çıkış Voltajı: 5 VDC
Çıkış Gücü: 20W
İzolasyon Voltajı: 3000V
Kısa Devre Koruması
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -25° ~ +60°C
Boyut: 54 X 30 X 28mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HLK-20M05L AC 220V - DC 5V 20W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü HLK-20M05L AC 220V - DC 5V 20W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü en uygun fiyatlar ile Robotzade.com'da.| Hızlı kargo, güvenli ödeme ve taksit seçenekleriyle hemen satın al! 7M9HVP8KZM