HLK-10M12 AC 220V - DC 12V 10W PCB Tipi Voltaj Dönüştürücü
184,00 TL + KDV
Stok Kodu
GHNLLJDD8U
* 22,83 TL den başlayan taksitlerle!!
Hi-Link Ac-Dc voltaj dönüştürücü, 220VAC olan şebeke giriş gerilimini dc voltaja çevirmek amacıyla kullanılan bir voltaj dönüştürücüdür. AC olan giriş voltajını dönüştürmek, düşürmek istediğimiz durumlarda bu tarz gerilim dönüştürücüler kullanılmaktadır.
Kısa devre koruması bulunmaktadır. Uzun ömürlü tasarıma sahiptir MTBF≥ 100,000H.
Teknik Özellikler
Giriş Voltajı: 85 - 264VAC
Çıkış Akımı: 0.83 A
Çıkış Voltajı: 12 VDC
Çıkış Gücü: 10W
İzolasyon Voltajı: 3000V
Kısa Devre Koruması
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -25° ~ +60°C
Boyut: 47 X 28 X 22mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HLK-10M12 AC 220V - DC 12V 10W PCB Tipi Voltaj Dönüştürücü HLK-10M12 AC 220V - DC 12V 10W PCB Tipi Voltaj Dönüştürücü en uygun fiyatlar ile Robotzade.com'da.| Hızlı kargo, güvenli ödeme ve taksit seçenekleriyle hemen satın al! GHNLLJDD8U