FT08 150A Hassas Watt Metre ve Güç Analiz Cihazı
381,80 TL + KDV
Stok Kodu
FT08-150A
* 47,38 TL den başlayan taksitlerle!!
FT08 150A watt metre ve güç analizörü, yüksek hassasiyetli bir güç ölçüm cihazıdır. Bir güç ölçer, bir volt ölçer, bir amper-saat ölçer, bir ampermetre ve bir enerji ölçer. Herhangi bir DIY DC güç projesini analiz etmek, test etmek ve sorun gidermek için vazgeçilmezdir. DC volt, amper ve watt vermede çok hassas. Bu Watt Metre'nin çalışması için yalnızca 7mA'lık küçük bir çekim gerekir, kullanım sırasında güç üretiminizde önemli bir azalma olmaz.
- Model uçak uçuş süresini tahmin edin
- En iyi pervaneyi/en verimli motoru seçin
- Kablolama ve konektör güç kaybını kontrol edin
- Pik akımların motor, ESC ve Akü ile kablolama ve konektörler için güvenli olduğundan emin olun
RC arabalar ve uçaklar için kullanın, mükemmel performans için ince ayar yapın.
4 - 60V arası herhangi bir şarj edilebilir pil takımı için enerji (Wh), şarj (Ah) gücü (W), akımı (A) ve voltajı (V) ölçer,
NiCd, NiMH ve SLA ve Li-ion pil paketleri dahil
0-150A, çözünürlük 0.01A;
6.5v-60V, çözünürlük 0.01V;
0-6554W, çözünürlük 0.1W;
0-65Ah, çözünürlük 0.001Ah;
0-6554Wh, çözünürlük 0.1Wh.
16 x 2, arkadan aydınlatmalı LCD ekran.
Boyut: 85 x 42 x 25 mm
Malzeme: Plastik Elektronik
Siyah renk
Net Ağırlık: 85g
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
FT08 150A Hassas Watt Metre ve Güç Analiz Cihazı FT08 150A Hassas Watt Metre ve Güç Analiz Cihazı en uygun fiyatlar ile Robotzade.com'da.| Hızlı kargo, güvenli ödeme ve taksit seçenekleriyle hemen satın al! FT08-150A FT08 150A Hassas Watt Metre ve Güç Analiz Cihazı