Enkoderli Step Motor 5.8A 2.2Nm | 57BHP80-58A-30MP
3.864,00 TL + KDV
Stok Kodu
ABCGLMSX
* 479,52 TL den başlayan taksitlerle!!
  • Endüstriyel uygulamalar için uygun enkoderli step motor modelimizdir
  • Tam pozisyonlama ve ağır yükler için en ideal motordur.
  • Fiyat dengesi ve kalite olarak kesinlikle tavsiyemizdir
  • Step motorlarda en çok korkulan adım kaçırma, bu motorlar ile çözülmüştür.
  • Yine de atamadığı adım olursa alarmı yakarak stop eder.
Enkoder Kullanımı :
Önemli Hatırlatmalar
  • Jumper ayarları güvenlik için sürücü kapalıyken yapılmalıdır.
  • Sürücülerin bulunduğu pano metal kısmına mutlaka topraklama yapılmalıdır.
  • PLC, Arduino, Eksen kontrol kartı veya özel tasarımlı kartlarda mutlaka PULSE ve DIR sinyalleri 5V olarak gönderilmelidir.
  • Eksi veya artı sürmede tek tek dağıtılacak PULSE ve DIR kablolarına sinyal 5 volt üzerinde ise direnç girilmelidir. Örnek 24Volt için 1,8KΩ dur.
Step Motor Uygulama Alanları
  • Konum kontrolünün önemli olduğu uygulamalarda da step motorlar kullanılmaktadır.
  • Yazıcı Makinaları
  • CNC Tezgahları
  • 3D Printerlar & Prototipleme makinaları
  • Lazer Yazıcı ve Kesiciler
  • Tutma ve Yerleştirme Makinaları
  • Endüstriyel Üretim Makinaları
Enkoderli Step Motor Fiyat Listemiz ve Uygun Sürücü Modeli Aşağıdaki Tabloda Bulunmaktadır
Motor Adı ve Özelliği
Akım (A)
Uygun Sürücü
Flanş (mm)
Fiyat
Enkoderli Step Motor 5.8A 2.2Nm
5.8 A