CWDS2208 Enkoderli Step Motor Sürücüsü 220V
13.294,00 TL + KDV
Stok Kodu
CNPRV357
* 1.649,79 TL den başlayan taksitlerle!!
  • Jumper ayarları güvenlik için sürücü kapalıyken yapılmalıdır.
  • Sürücülerin bulunduğu pano metal kısmına mutlaka topraklama yapılmalıdır.
  • PLC, Arduino, Eksen kontrol kartı veya özel tasarımlı kartlarda mutlaka
  • PULSE ve DIR sinyalleri 5V olarak gönderilmelidir.
  • Örnek 24Volt için 1,8KΩ dur.